tasma klejaca do emblematow

Dziś wczesne leczenie raka piersi produkuje znakomite statystyki przeżywalności dla większości pacjentów, ale jest to niemożliwe, aby powiedzieć dokładnie, kto będzie żył, a kto umrze z powodu raka piersi, ponieważ statystyki odnoszą się do grupy, a nie do konkretnego pacjenta.

Niedawna dyskusja na temat HTZ oferowane przez Oprah Winfrey w swoim magazynie i na jej serialu przedstawia obie strony sporu o HRT, ale robi niewiele, aby rozstrzygnąć kwestię.precyzyjna obróbka metali W końcu kobiety powinni "skonsultować się z lekarzem." Jako kobieta i jako chirurg raka piersi, obawiam się, że miliony kobiet przyjdą od pojawienia Oprah z wrażeniem, że HTZ może nie być tak ryzykowne po wszystkim. Nie zgadzam się. HRT jest ryzykowne; problemem jest to, że nie możemy powiedzieć dokładnie, dla kogo jest to ryzykowne. Czy chcesz podjąć ryzyko, że bije dzwon dla Ciebie?

Mówisz, że nie https://www.ablitwinska.pl/ mogę spać w nocy. O ile więcej snu sądzisz stracisz jeśli powiedziano masz raka piersi? Jak dużo snu tracisz martwić, jak zapłacić za wszystkich zabiegów? Jak dużo snu sądzisz tracisz jeśli trzeba poddać się operacji, a może stracić swoją pierś, jako część swojego leczenia? Jak dużo snu tracisz na myśli, że nie może zdobyć raka piersi, jeśli nie brał hormony w pierwszej kolejności?

Mówisz, że masz nocne poty i uderzenia gorąca. Jak dużo bardziej niewygodne myślisz będzie, jeśli trzeba mieć chemioterapii dla czterech do sześciu miesięcy? Ile gorszych skutków ubocznych chemioterapii w porównaniu do objawów menopauzy?

Mówisz, że czujesz się emocjonalnie labilne. Jak denerwujący sądzisz, że jest się martwić o każdym ukłuciem bólu i zmiany w organizmie, bojąc się, że rak powrócił? Jak traumatyczne myślisz, że to jest stracić swoje włosy tak jak są zabiegi chirurgiczne na swojej piersi, nadajnik o kobiecej seksualności? Jak przewlekle boi myślisz, można się zastanawiać, czy będziesz żył, podczas oglądania tak wiele innych kobiet umiera?

objawy menopauzy nie trwają wiecznie. Z pewnością są one trudne, ale mogą być zarządzane za pomocą diety, ćwiczeń i wsparcia emocjonalnego. I utraty masy kostnej może być zarządzany z lekami, które mają niższy profil ryzyka w porównaniu z HTZ. Będziesz odzyskać od menopauzy, a gdy to zrobisz, nie będziesz już poddać zawiesi i strzały hormonów skandaliczne. Nie statystyka może nigdy powiedzieć, czy będzie jeden przetrwać raka piersi, czy będzie jeden umrzeć. Zastanowić moralnych i medycznych zagrożeń związanych z HTZ, zanim zdecydują się na niepewną przyszłość, jednym, że może żałować.

Artykuł napisany przez: kamery do wózków widłowych