tasma klejaca do elektroniki

tasma klejaca do elektroniki

Jak zacząć Scrapbooking

Wiele lat temu, kiedy rozpoczęto scrapbooking, ludzie po prostu wykorzystywane wycinki z gazet, zdjęcia i skleić je na papierze może jakiś wstążki, a nawet włosy. Ale wtedy, nie trwało to zbyt długo, ze względu na złą pastę mieli i papieru mającego kwasy i rzeczy, które współczesna produkcja podjętych na dzisiejszym artykule.kabina prysznicowa z hydromasażem

Od tego czasu, dlatego ludzie notatniku nie uległa zmianie, nadal chcą zachować wspomnienia i historię rodziny. Jednak nowoczesne techniki i materiały od tego czasu zmieniło się wiele.

stron notatniku są zwykle 12 x 12 lub 8x 8, ale wiele innych rozmiarów i kształtów można znaleźć. Mają one otrzymuje stos Adwokat Konin papierów ludzi miał do czynienia z rok temu. Albumy mogą być związane z pierścieniami, śrub lub taśm z tworzyw sztucznych w kręgosłupie. Mają też plastikowe ochraniacze stronę, aby umieścić w gotowych stron.

tasma klejaca do elektroniki

Nowoczesne techniki używać kropki kleju i taśmy dwustronnej, więc stosując się do układu, aby strona jest łatwiejsze i dużo mniej brudny. Wiele dzisiejszych produktów produkowane są mocne, dzięki czemu można używać wstążki, pióra, 3D taśmy i ćwieki metalowe z końców zginać z powrotem pod na swojej stronie.

Dzisiaj, można nawet nie scrapbooking na komputerze. Korzystanie z komputera dla scrapbookingu jest inny niż normalny sposób, ponieważ nie trzeba papier, klej, a nawet drukowanych zdjęć. Można po prostu użyć cyfrowych zdjęć zrobionych za pomocą aparatu cyfrowego lub skanowanych zdjęć.

Ale jestem już zbyt daleko tutaj. Wszystko, czego naprawdę potrzebujesz, aby rozpocząć scrapbooking jest:

Scrapbooking album: Wiele do wyboru. Proponuję zacząć od małej jednego, a następnie przenieść na duży 12 x 12 (30cm) później.

tasma klejaca do elektroniki

Klej: Aby trzymać wszystko w dół. Tak wiele do wyboru, dwustronnej taśmy, lepki kropek, kleju, pasty, nawet taśmą klejącą, po prostu upewnij się, że mówi wolny kwas lub do scrapbookingu na nim.

Nożyczki: Normalna para zrobi, tylko upewnij się, że są wystarczająco ostre cięcia karty akcji bez rozerwania. Można również kupić gilotyny później.

Zdjęcia: można używać drukowanych zdjęć, ale do zdjęć, które nie mają dla negatywów lub sepia starych zdjęć, proponuję następnie zeskanować i wydrukować kolorowych kopii lub po prostu skopiować je na kserokopiarce. Postaraj się, aby je wydrukowane na papierze wolnego kwasu, albo pójdą żółty po kilku latach.

Więc jak widać, nie ma wielu rzeczy, które trzeba rozpocząć scrapbooking. Â To jest dobre, jeśli masz grupę można zamienić papierowe wyłączone z cięć i rzeczy. Szczęśliwy skrobanie!

Artykuł napisany przez: