folia babelkowa metalizowana

folia babelkowa metalizowana

4. Gdy płyta cementowo jest w dół, środek pokoju z obu stron i zaznaczyć linii na płycie cementowej dzielącej pokój na cztery równe kwadraty. Użyj ołówka i t-kwadrat przedłużenie obu linii od ściany do ściany.

5. Praca na jednej czwartej sali w czasie, należy użyć pacy klejącą do rozprzestrzeniania klej od skrzyżowania środkowej swoimi wierszami, w stronę ściany, na ile można wygodnie dotrzeć, gdy klęczy na podłodze.https://kociewie24.pl/telewizja Lay każdy kawałek płytki nad kleju, dociśnij je we właściwym miejscu, umieścić kilka plastikowych przekładek obok niej i leżał następny kawałek. Kontynuuj braided cable sleeving, dopóki nie położył wszystkich pełnych płytki, które zmieści się w pokoju.

6. Jeśli trzeba wyciąć płytek na krawędziach pomieszczenia, na ścianach, pozwalają na klej do wyschnięcia przez noc przed robią to, aby można było klęczeć na pełnych płytek. Zmierz odległość od ostatnich pełnych płytek do ściany, przenieść ten pomiar do nowej płytki, oznaczyć linię prostą ze swoim tri-kwadrat i użyć przecinarka do glazury go wyciąć. jak wcześniej leżały kawałki wycięte z klejem, upewniając się, że boki cięte zawsze twarzą do ściany, a nie w obliczu innych płytek. Po wyschnięciu, będzie gotowa do spoinowania.

folia babelkowa metalizowana

Wskazówki i ostrzeżenia

Przy układaniu płytek, należy zebrać nadmiar kleju między płytkami lub wokół zanim wyschnie, gdyż może to sprawić, że łatwiej iść spoinowania.

Artykuł napisany przez: