folia babelkowa jako ocieplenie

folia babelkowa jako ocieplenie Po pierwsze, należy przygotować wodne roztwory wodorotlenku sodu i azotanu srebra w oddzielnych fiolkach. Wymieszać je w większym pojemniku, powiedzmy zlewki. Mieszać mieszaninę i zauważysz, że szarawy osad. Jest tlenek srebra, który rozpuszcza się w wystarczającej ilości amoniaku, otrzymując klarowny roztwór. Kontynuować mieszanie podczas dodawania amoniaku, po których trzeba będzie Trzpienie dodać trochę cukru do mieszanki.https://healthandfitness.pl/ Ta mieszanka jest gotowa i wszystko, co musisz zrobić, to dostać szkiełko i pokrycie jednej stronie taśmy klejącej. Umieść ten slajd do mieszaniny. Po odczekaniu przynajmniej przez jakiś czas, po czym włączy srebrzyste. Odsłonięta boczna szkiełka można zanurzony zostanie pokryta materiałem srebrzysty, wysoce odbijający. Oczywiście, to jest surowy eksperymentem. Produkcja luster wymaga bardziej rygorystycznych metod i bardziej skomplikowanego sprzętu.

Jak uzyskać srebra z powrotem z jego soli azotanu?

folia babelkowa jako ocieplenie

Niektóre metale można poddać reakcji z wodnym roztworem soli srebra. Jednym z przykładów jest miedź, która może być zanurzona w roztworze. Miedź zmniejsza jonów srebra w roztworze do srebra węgla, który gromadzi się na powierzchni metalu. Rozwiązanie to okazuje niebieskawo jony miedzi wymienić jony srebra w mieszaninie.

dostawców azotanu srebra może dostarczyć inne chemikalia potrzebne. Upewnij się, że wiesz, jak przeprowadzić eksperymenty. Bezpieczeństwo powinno być priorytetem.

Artykuł napisany przez: