tasma klejaca budowlana

tasma klejaca budowlana

Spróbuj użyć etykiet Dymo In Your Scrapbooking

Większość z nas ma Dymo Labeler leżące wokół domu, ale ilu z nas rzeczywiście myślał o użyciu tego sprytne narzędzie healthandfitness.pl - trener osobisty dla naszych układów scrapbooking?

Wszyscy użył Dymo Labeler w pewnym momencie w naszym życiu, aby etykiety dla naszych puszkach obiadowych, długopisy, torby ołówek i innych rzeczy, które może nie chciał iść brakuje podczas naszych czasów szkolnych. Są to raczej nudne małe etykiety wykonane na niebieskim, czerwonym, żółtym lub czarnym taśmy, przy czym litery zostały wytłoczone na pasku z tworzywa sztucznego.

Dymo ręczna drukarka etykiet jest już od ponad pół wieku, to wierzyć lub nie. Te małe urządzenia, których koła litery alfabetu wytłacza na taśmie samoprzylepnej mają tak wiele zalet w stosunku do wielu innych gadżetów. Z jednej strony nie ma większych nakładów finansowych, a także jest bardzo łatwy w użyciu. Nie martwić się o baterie, a także nie ma wtyczki elektrycznej. Atrakcją DYMO tkwi w jego prostocie, niskim operacji tech i to tylko narzędzie do osiągnięcia, gdy chcesz stworzyć proste, nie denerwować słów lub zdań w instancji.

Jedyny problem miałem z moim Dymo jest na wyczerpaniu taśmy w połowie projektu, ale nawet jeśli tak się stanie, można wymyślić twórczych rozwiązań to zatuszować. Moja Dymo musi mieć około trzydziestu lat i nadal działa idealnie.

Jeśli nie próbowałem za pomocą DYMO Labeler do rezerwacji złomu, spróbuj nadać mu iść. Prawdopodobnie okaże się jeden czai się z tyłu babci kredensu, lub można nabyć w lokalnym sklepie papeterii. Obecnie nie ma szerszej gamy kolorowych taśm dostępne dla Dymo niż ich kiedyś.

Oto kilka dobrych sposobów, w których można używać etykiet Dymo na swoich stronach złomu rezerwacji:

tasma klejaca budowlana

1. Spróbuj mają etykiety wychodziły boki swoimi zdjęciami z wyobraźnią brzmienia na nich.

2. Wytnij paski białego kartonu do szerokości taśmy i karmić go do etykieciarki. Można wtedy tusz wypukłe litery i wokół krawędzi etykiety. Działa to dobrze, aby dać bardziej miękki efekt do układu.

3. Spróbuj czyniąc wzory kropek, kresek i x-tych i używać pasków ozdobić swój układ.

4. Wiatr cienka złota lub srebrny sznur wokół etykiet Dymo za dodatkową efektu specjalnego.

Jestem pewien, że można znaleźć wiele różnych sposobów używania Dymo drukarki etykiet, a będzie ona bardzo cennym dodatkiem do zestawu notatniku znaleźć.

Oto kilka Scrapbooking Idee i rozwiązania dla Ciebie.

Artykuł napisany przez: Produkcja opakowań tekturowych łódź