folia babelkowa na fundamenty

folia babelkowa na fundamenty

Dodaj ciąg wiszący i powiesić go.

Gotową Piłka CD robi wielkie słońce Catcher.

Photo Frames ze starych płyt CD

Stare płyty są również idealny rozmiar, aby służyć jako ramka standardowego rozmiaru fotografii. Istnieją sposoby, aby włączyć do nieużywanych Inner fenders producer płyt magnesy, uchwyty fotograficznych i ramek fotograficznych.http://www.grupa-profit.pl/ Proces ten różni się w zależności od produktu końcowego. Jednym z najbardziej innowacyjnych ram CD fotograficznych używa tej metody.

Wyciąć zdjęcie, aby dopasować płytę.

Klej zdjęcia na CD powrotem. Przyklej pasek na rzepy taśmy jak rzep do tyłu. Dodać kilka.

"zawiesić" zdjęcia na ścianie by trzymać się rozmyty stronę taśmy Velcro do ściany.

Za pomocą taśmy Velcro powiesić zdjęcia sprawia, że ??bardzo łatwo zmienić zdjęcia do syta.

CD SunCatchers i komórkowymi

Powłoka odbijająca na płytach czyni je idealnymi łapacze słońce i reflektory. Czy oni zawieszony w oknie lub na środku sufitu, pojedynczo lub w grupach, stare płyty CD i światło słoneczne może przekształcić sypialnię w tęczy. Jest to najprostszy sposób, aby włączyć płytę w słońcu wzrok dekoracji.

Za pomocą narzędzia Dremel lub wiertarka elektryczna z grzywny wiertła do wiercenia otworów w płycie.

Dla łapacza słońce, wywiercić jeden otwór o 1/4 cala od krawędzi płyty. Zwisają z uchwytem hakowym przyssawką.

W przypadku telefonu komórkowego, wywiercić wiele otworów równomiernie rozmieszczone na obrzeżu płyty. Użyj nitki włókna dokonać pętelka i powiesić inne płyty na różnych wysokościach na całym dysku.

CD podzielić pokój

Pokój rozdzielacz wykonane ze starych, nieużywanych płyt jest znacznie bardziej ambitny projekt. Wymaga to 20 do płyty 40, w zależności od rozmiaru rozdzielacza i pewne umiejętności stolarskich. Rama może być wykonana z drewna, metalu lub tworzywa sztucznego i mogą mieć dowolny rozmiar, dopóki środek jest otwarty.

Artykuł napisany przez: domy z bala