folia babelkowa jak powstaje

folia babelkowa jak powstaje

Jak ułożyć bardzo dużych płytek podłogowych

Układanie ceramicznych, kamiennych i marmurowych płytek nie jest trudne, ale musi to być zrobione poprawnie, aby upewnić się, że dysk płytki nie pękają w miarę upływu czasu. Jest to szczególnie ważna kwestia przy układaniu płytek podłogowych, które są większe niż jedna stopa kwadratowa. Najważniejszą częścią procesu dla bardzo dużych płytek jest użycie grubej, solidnej podkładów bez garbów lub dolin i zabezpieczyć go dobrze, tak, że nie ugnie się pod płytkami.konsultantka w avon Ważne jest również, aby kupić płytki, które są bardzo grube co najmniej 3/8 cala grubości, aż do pół cala.

Instrukcje

folia babelkowa jak powstaje

1. Położyć pierwszy kawałek z płyty cementowej w kącie pokoju i znaku wokół krawędzi go z ołówkiem. Podnieś płytę i rozprowadzić klej stolarski w krzy wzór na podłodze, upewniając się, tworząc granicę, gdzie krawędź płyty cementowej pójdzie. Włóż płytę cementową z powrotem na powierzchni i wciśnij ją na miejsce nad kleju. Dzięki swojej wiertarka i śrubokręt bit, zlewozmywak 1-calowe śruby płyt kartonowo-gipsowych na sześć cali całej planszy.

2. Zmierzyć pozostałą przestrzeń od krawędzi płyty cementowej zestaw do ściany. Stojak kolejny kawałek z płyty cementowej na swojej długiej krawędzi, a wraz z centymetrem i ołówek, aby znak na pomiarze zrobiono. Ustaw T-kwadrat obok swojego znaku towarowego, z górną "T '' z t-kwadrat spoczywającej na górnej krawędzi płyty, więc drugie ramię z t-kwadrat wisi pionowo. Z nożem brzytwa, wyciąć powierzchnia płyty cementowej wzdłuż pionowego ramienia t-kwadrat. Snap płytę cementową wzdłuż linii, a następnie wyciąć za nim nożem maszynki do oddzielenia dwóch części. jak poprzednio Zabezpieczyć kawałek cięcia na miejsce, z klejem i śruby.

3. powtórzyć proces dla następnego rzędu części płyt cementowych na podłodze, począwszy od drugiego końca pomieszczenia http://www.plandeki.eu/plandeki-budowlane, tak że nie ma czterodrogowe szwów między częściami płyty cementowej.

Artykuł napisany przez: